Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Kurwy pierdolone

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Tak jak w temacie, interesuje się tu ktoś szeroko rozumianym sportem*, kurwy pierdolone? Enzo, wiem że tak jak ja wiesz iloma piłkami gra się w gałę, więc chociaż z Tobą może sobie pospamuję. Porozmawiajmy o tym, dlaczego Messi jest pedałem, a Barcelona robi mi loda. Na początek mój ulubiony film ostatnio:

Zapraszam do swobodnej dyskusji.
*sport zaczyna się i kończy na piłce nożnej
 
Ostatnia edycja:

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Przaśny komentasz po meczu romy z jebarcą.

jak zwykle , mancity daje du..py , co jest normalne 'dla man-city', bo "man city , lubi..dawać. "

to jest moje podsumowanie.

skoro już oglądacie piłkę, real i barcę , chociaz "pastor mówił, że to jest niedobre, że jezus by tego nie chciał" , to musicie wiedzieć że:

"być może kiedyś , chińczycy , powiedzą , że Chrystus był Największy, ale dzisiaj , nie będą tego udowadniać , bo dobrze wiedzą że : religia chrześcijańska, zakłada "Że Niczego Się Nie Udowadnia", bo "CHRYSTUS I BÓG , ZNAJĄ PRAWDĘ i TWOJE SERCE"

karta Mastercard, jest jak krystian i messi "po lewej jest czerwona kulka, po prawej jest żółta kulka, i musisz udowodnić że masz je obie',

Nie da się.

tymczasem , jeśli chcesz wiedzieć , co się dzieje z ludźmi którzy nadużywają kokainy, i 'chcą być super gwiazdami', to zobacz filmy:

Biznes - cały film Lektor PL, na youtube

Chłopcy z Essex 2000

ZAWÓD GANGSTER cały film / lektor PL

Chlopaki z Bristolu lektor

DEALER cały film / lektor pl

oraz Dealer 2 i Dealer 3 , 'duńskie filmy'

TAK SIĘ KOŃCZY , WIARA W KOKAINĘ. NAWET JEŚLI JESTEŚ SUPER GWIAZDĄ,

NAWET JEŚLI 'TWÓJ SYN NAZYWA SIĘ JUNIOR, I JEST LEPSZY OD INNYCH,

A CIEBIE STAĆ, NA ŻYCIE NA HAJU, BO - JESTEŚ GWIAZDĄ , TO :

"nigdy nie staniesz się piękny, nawet jak zjesz 10 kilo kokainy, to nie wmówisz mi,

że 'jesteś piękny'. nigdy brzydota nie stanie się piękna, i 'brazylia nigdy mi tego

nie wmówi, że twój krzywy uśmiech , jest piękny'.

brzydota jest akceptowalna, do pewnych granic.

W pewnym filmie japońskim, jeden terrorysta powiedział do drugiego :

- czy masz przy sobie egzemplarz naszej świętej księgi, 'Teorii Rewolucji' ?

- Nie.

- A ty?

- Też nie.

Okazało się, że ta książka 'wogóle nie istnieje'. Nie ma takiej książki "jak zrobić fajną rewolucję".

W serialu "Ghost in the Shell - Stand Alone Complex , sezon II "

oglądamy 'Samodzielną Jedenastkę'. czyli matołów futbolowych. "Najpierw zrobili rewolucję, potem razem popełnili samobójstwo".

Dinyo-ronaldinyo, w wieku 6 lat zaczął brać narkotyki.

Krystian junior jest na tyle bogaty że 'też tak może'.

"Czy masz przy sobie egzemparz biblii ? - Nie - A ty? - Też nie. nie czytam tego. po co"

to jest tekst jaki sadzą portugalczycy.

- - -

Jeśli, wam się wydaje, że 'supermodelki' z krajów jak brazylia, portugalia, hiszpania i inne, że

"Supermodelki" , przyłożą rękę, do 'tego żebyście wy, udwoadniali "że jesteście najlepsi", to się mylicie.

Skończycie jak 'chłopcy z filmu "the Bizness"

- - -

Czy można złamać szkło ?

- Nie.

A dlaczego ?

- Bo przezroczysta , jak szkło , jest Woda. A wody 'się nie da złamać'
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Ten uczuć gdy uświadamiasz sobie, że WG na tym pierdolonym gównie zarobiło tyle, że pewnie i Messiemu byliby w stanie zapłacić za reklamę.

Ale żeby nie zamieniać tego w wątek o WoT, Enzo, widziałeś tego przyjebanego kobylarza?
jajebie, przy takim kutasiarzu to nawet moja knaga wymięka. Te bajcepsy, ten speed, chyba z podniety zbrzuchacę matkę Infa z jeszcze jednego bękarta.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Dzień dobry, kurwy, jak się czujecie z przegraną 😃😃😃😃
 

hubi1

Użytkownik
Dołączył
23 Styczeń 2017
Wiadomości
238
Punkty z reakcji
8
Punkty
18
Wiek
32
Lokalizacja
Rzeszów
Strona internetowa
hubi1.soup.io
A1PZhwP.jpg

OFICJALNIE: Carlitos przeszedł z Wisła Kraków do Legia Warszawa.

Kurła, awans do ligi mistrzów mamy w kieszeni.
 

Enzo

Aktywny użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
220
Punkty z reakcji
39
Punkty
28
Lokalizacja
ODDAJCIE NAM FASZYSTOWSKIE ŚWINIE I SB, SYGNATURY
Dobry wieczór – coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik w mundialu reprezentacji Anglii to jest jakaś porażka, ja myślę że te angielskie, kurwa głupie działacze, te kurwa banda imbecyli która wybierała tego kurwa w kamizelce Southgate’a to jest jakieś kurwa nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy… jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie na boisku, jak Kane’a gdzie postawił swoją grubą dupę, swoje 190 funtów wagi, tłuszcz, wszystko inne i dla was tylko znaczył to pierdolony półfinał czy mecz o trzecie miejsce, to was się powinno jebać kurwa, tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać Chorwacja. Belgia w grupie was tak nie wyjebała, jak wyruchał was Mandżukić, kurwa. Aż was kukle będą swędziały do ostatniej kolejki Premier League. To jest dramat kurwa. To jest dramat, że w tym antyfutbolowym państwie, w tym państwie w którym sztab szkoleniowy nie był w stanie powiedzieć, że Jordana Hendersona zbezczeszczono, że ten człowiek ma 41 kilometrów na mundialu przebiegnięte, że te sędziowe KURWY! Powtarzam sędziowe KURWY! Sędziowe KURWY tego człowieka bezpodstawnie kartkowały, że to nie jest czymś wartym tego, by tego człowieka pozostawić na boisku do końca meczu. Będzie was teraz Lukaku jebał w dupę, będzie was Hazard kurwa dymał tak, jak was Beckham karnym w 2004 nie wydymał. Ta kurwa, ten pudel karakan, jebany Fellaini śmieć, zniszczy was. De Bruyne, Carrasco, Mertens, Kompany będą wam kurwa odbierały smak życia wy kurwa idioci. Futbolowi, angielscy idioci. Ja mam to w piździe kurwa, bo mnie stać na wszystko. Będę żył kurwa tak! Wypierdolę jeszcze dzisiaj, już bilet kupiony do Serie A i będę się z was kurwa angielskie frajery śmiał, żeście takie cienkie są, tacy kurwa debile, którzy te kurestwo Dierowe wstawili. Nie Welbecka, nie Cahilla, tylko jakieś kurwy Rose’y, murzynów w dupę jebanych, Vardych popierdoleńców wstawiali. To właśnie jest ta kurwa Anglia. Przez taką kurwę Anglię, przez was kurwa chuje nic się w krajowym futbolu nie zmieni, bo jesteście chuj warci i trzeba was jebać, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą piłkarskich kurwów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście dla Anglii bramki strzelali, którzy asystowali, dziękuję, Bo to garstka Anglików, garstka Anglików, dzisiaj to jest 3 piłkarzy, może 4. (Wyłącz tego VARa, bo ci go wyłączę na amen) Tak, tak, tylko to się kurwa w tej kurwie Anglii nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie chuje, że jesteście prymitywami, że kurwa wasze pierdolone rozgrywki krajowe to jest wasz majestat, wasza godność. Robota w Arsenalu i szóste miejsce w tabeli, to wy kurwa Anglicy, chuj z wami. Nie warto było kurwa, nie warto było oglądać nic… co wy na… a szkoda kurwa gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was… Słuchajcie. Ci, którzyście głupie kurwy marnowali stuprocentowe sytuacje niech was szlag jasny trafi, chuj warci jesteście, anty-piłkarzami jesteście. Dobranoc. Co jest kurwa pedale? Co chciałeś powiedzieć? No. Dobra, na razie, wypierdalam. Kurwa. Nie warto było Football’s Coming Home słuchać 100 razy, szkoła było kurwa odmładzać kadrę. Głupia anglia, głupie angliczki kurwa, was do Ligi Europy tylko zaprowadzić kurwa, dogrywkę włączyć. Szkoda kurwa było na was cokolwiek wy głupie chuje wy.
 

Lenny Weisstein

Użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
348
Punkty z reakcji
12
Punkty
18
Lokalizacja
Cave of the Past
Spierdalaj ze swoim fake newsem, wyszedłem po szlugi zaraz po meczu i autochtony i tak były szczęśliwe że tak daleko chłopaki zaszli.
Co nie zmienia faktu że Stoi Hrvat do Hrvata, mi smo braća svi. Nećete u svjetsko prvenstvo dok smo živi mi!
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top