Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Kantai Collection (czyli gra w szalupy)

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,033
Punkty z reakcji
78
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Kantai Collection (KanColle) to gra karciana, w której walczymy za pomocą antropomorficznych statków. Wszystkie przedstawione są jako słodkie dziewczyny. Każda z kart posiada własne atrybuty, które zostały oparte na prawdziwych jednostkach. W grze zajmujemy się eksploracją świata, budową nowych statków, naprawą istniejących, odblokowywaniem nowych map itd. Jednostki zostały podzielone na klasy, które nadają się do innych zastosowań i pozycji we flocie. Całe KanColle zebrało ogromną rzeszę fanów, zarejestrowanych graczy jest ponad 3 miliony. Uwaga, można się tutaj dobrze bawić, mimo że gra zajmuje naprawdę dużo czasu (mówię to jako człowiek pracujący). Głównym językiem jest żopański, ale na wiki jest tutorial, w jaki sposób grać z wykorzystaniem normalnych literek itd.
POLETZAM.
 

atikabubu

Użytkownik
Dołączył
27 Styczeń 2017
Wiadomości
53
Punkty z reakcji
1
Punkty
8
HQ Level 52 hjer, ta gra potrafi wciągnąć jak bagno, ale losowania dziewoj przy budowie czy dropy to już kopalnia soli. :D
A eventy co cała produkcja Wieliczki w ciągu dekady XD
 

hubi1

Użytkownik
Dołączył
23 Styczeń 2017
Wiadomości
238
Punkty z reakcji
8
Punkty
18
Wiek
32
Lokalizacja
Rzeszów
Strona internetowa
hubi1.soup.io
Też Polecam. Poleciłem kiedyś Solve i widzicie? Tak mu się spodobało, że nawet temat o tym założył. Właściwie to wszystko ładnie napisał, w skrócie rozrysował rozgrywkę itd. Ja dodam parę słów od siebie.
Wiecie co jeszcze można zrobić w tej grze? Oj, zaraz wam powiem : D Można swojemu ulubionemu statkowi wbić 99lvl, a następnie zrobić szereg wymaganych questów dzięki którym dostaniemy obrączkę ślubną. No i co? Macie żonę panowie : D Jak ktoś jest bardzo zachłanny i chce mieć całą gamę żon to musi za kolejne obrączki zapłacić. Ja zachłanny nie jestem to nawet nie wiem ile. Powiem jeszcze, że co kolejną porę roku mamy nowy event. Już mówię o co chodzi. Tak w skrócie, to mamy eventowe mapki które musimy podbić. Na każdej mapce jest jakiś boss. Tego bossa trzeba np. parę razy pokonać by go doszczętnie zniszczyć. No i te mapki nie są łatwe, wiadomo, ale są różne poziomy trudności. Wybiera się je odpowiednio co do możliwości własnej floty lub własnych umiejętności, bo nawet stosunkowo słabszą armią da się ukończyć wyższe poziomy trudności. A czemu warto wybrać wyższy poziom trudności? Im wyższy poziom trudności tym lepsze nagrody. Już wam zdradzę co to za nagrody. Są to między innymi statki które premierowo się pojawiają w podczas eventów, można też łatwiej zdobyć już istniejące rzadkie statki. Nagrodami też różne działka itd. którymi możemy ulepszyć swoje statki i inne różne przedmioty które nam ułatwią lub umilą grę.
To tak tyle, mógłbym pisać i pisać, ale mi się nie chce. Ktoś ma jakieś pytania lub będzie miał, bo zacznie przygodę z KanColle. Proszę pisać i pytać. Pomogę admirałom z młodszym stażem.
 

atikabubu

Użytkownik
Dołączył
27 Styczeń 2017
Wiadomości
53
Punkty z reakcji
1
Punkty
8
Dlaczego Akashi kurwom jest?

Ale bez aż takich gównopostów plox. - M.
 

hubi1

Użytkownik
Dołączył
23 Styczeń 2017
Wiadomości
238
Punkty z reakcji
8
Punkty
18
Wiek
32
Lokalizacja
Rzeszów
Strona internetowa
hubi1.soup.io
No chyba nie jest.

Żeby nie było, że jakaś bezsensowna gadka zaprezentuje screen z moją przyszłą żoną.
Widoczny też jest na nim mój obecny HQ level.

VCEovix.png
 

atikabubu

Użytkownik
Dołączył
27 Styczeń 2017
Wiadomości
53
Punkty z reakcji
1
Punkty
8
A właśnie, że jest. 0.04% drop rate z 1-5 na S? Tobie pewnie wydropiło za drugim razem i stroisz gieroja sawieckowo sajuza. :D
 

hubi1

Użytkownik
Dołączył
23 Styczeń 2017
Wiadomości
238
Punkty z reakcji
8
Punkty
18
Wiek
32
Lokalizacja
Rzeszów
Strona internetowa
hubi1.soup.io
A jakie uczucie jak zdobędziesz xD

Tego typu wymiany zdań przeprowadzać można w SB, na forum wysilcie się odrobinę bardziej. - M.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,033
Punkty z reakcji
78
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
hubi1 post_id=792 time=1486388905 user_id=69 napisał:
No chyba nie jest.

Żeby nie było, że jakaś bezsensowna gadka zaprezentuje screen z moją przyszłą żoną.
Widoczny też jest na nim mój obecny HQ level.

VCEovix.png
Byś posprzątał w tym pokoju, ble~ :D
Dobra, czas na mój ekran główny:
tww85aB.png
 

atikabubu

Użytkownik
Dołączył
27 Styczeń 2017
Wiadomości
53
Punkty z reakcji
1
Punkty
8
To jest tzw. artystyczny burdel... tak jak u mnie :D

PvRjyBd.png


EDIT: KURWA W KOŃCU

FUBUKI%20GET.PNG


Teraz jeszcze tylko jakieś 2500 bitew na 1-5 i statystycznie powinienem wydropić Akashi :D
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top