Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Falot 67

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
78
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
No cześć, jeszcze nie grałem. A dobre to?
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
680
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Ropas chyba już gra, jego trzeba pytać. Ponoć żeby pograć specjalnie dojeżdża na stopa do kawiarenki internetowej na Białorusi (tam taniej), bo komornik zajął mu komputer i prąd.
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
Lubię gry od Bethesdy, są bardzo dobre, oryginalne, nie mają bugów i są w zasadzie perfekcyjnym produktem pod każdym względem już w czasie premiery.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
680
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Ja czekam na premierę Falot: Zwierzaki, gdzie poza możliwością posiadania psa będziemy mogli również stać się właścicielami lamy, jeża, pingwina czy biedronki.
 

Infernal

Aktywny użytkownik
Dołączył
1 Styczeń 2017
Wiadomości
381
Punkty z reakcji
37
Punkty
28
Lokalizacja
FASZYSTOWSKIE SYGNATURY
A co gdyby zrobić Falota, gdzie grałoby się wyłącznie z trzeciej osoby, skradało przeciw wrogom z zasięgiem widzenia dupy ślepego psa i pół gejmpleju to byłoby pokurwianie z punktu A do punktu B? Ja myślę, że taka gra, to byłby innowacyjny hicior.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
78
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
A gdyby tak dodać do tego możliwość bycia bezdomnym i biednym? Normalnie #lifeofropas
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top