Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Fallout Shelter

hubi1

Użytkownik
Dołączył
23 Styczeń 2017
Wiadomości
238
Punkty z reakcji
8
Punkty
18
Wiek
32
Lokalizacja
Rzeszów
Strona internetowa
hubi1.soup.io
header.jpg


http://store.steampowered.com/app/588430/

Tak informacyjnie piszę ten post, że jest taka gra. Nic o tej grze nie wiem. Klikam na steam'a i widzę, że coś takiego dziś wyszło. Myślę, że spośród wszystkich was na forum kogoś może zainteresować, a może ktoś już wie, a jak nie to się dowie. Jak ktoś zagra niech też napisze czy fajowe czy nie. Oceny ma w pizdu pozytywne to może i dobre.

ps. Ta gra to free-to-play.
 

Fred

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
277
Punkty z reakcji
4
Punkty
18
Lokalizacja
Hellhole
Było na telefonach najpierw, a potem na PCta tylko trzeba było pobrać klienta Bethesdy (Bethesda net czy coś takiego).
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,033
Punkty z reakcji
78
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Grałem dosyć długo na telefonie. Gra bardzo fajna, ale jest z nią tak, że na początku mocno cieszy, a potem zaczyna nudzić. Trochę brakuje nowych opcji, możliwości rozbudowy, jakichś bardziej emocjonujących wypraw itd. Gdyby bardziej to rozwinęli, wyszłaby pełnoprawna folałtowa gra, a tak mamy „przedsmak”.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top