Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Doktor Mario radzi

hubi1

Użytkownik
Dołączył
23 Styczeń 2017
Wiadomości
238
Punkty z reakcji
8
Punkty
18
Wiek
32
Lokalizacja
Rzeszów
Strona internetowa
hubi1.soup.io
W tym temacie będziemy mogli:
- Poradzić się odnośnie zakupu gry,
- Zadać pytanie jak ktoś będzie miał problem z grą (taki techniczny i nie tylko),
- Doradzić się jak ktoś będzie szukał jakiejś gierki do ogrania,
itp... itd...

To ja zadam pierwszy pytanie:

Czy może ktoś wie czym się różni normalny Doom 3 od Doom 3 BFG Edition. Pytam, bo czytałem w komentarzach pod grą opinie typu: bfg chujowy, spierdolili to strasznie. To mnie zaciekawiło. Nigdy całego Dooma 3 nie przeszedłem. Kończe teraz re-play RtCW i myślałem sobie kupić i przejsć Doom3. Pytanie tylko które. No właśnie, czym one się różnią i czemu to lub to wydanie jest lepsze.
 

Leeter

Użytkownik
Dołączył
12 Styczeń 2017
Wiadomości
85
Punkty z reakcji
5
Punkty
8
Lokalizacja
Sypialnia twojej mamy
Grałem w Doom 3 i Doom BFG Edition, obie gry spiraciłem. Nie wiem, co można było spierdolić w BFG Edition, bo WRESZCIE dodali możliwość włączenia latarki podczas oddawania strzału z broni palnej. Pierwszego wydania Doom-a 3 nie przeszedłem, a BFG Edition pozwoliło mi nadrobić tę zaległość. Graficznie to się w ogóle nie różni, po prostu dodano zgodność z nowszymi systemami i dodano możliwość jednoczesnego mordowania potworów/demonów i używania latarki.
 

hubi1

Użytkownik
Dołączył
23 Styczeń 2017
Wiadomości
238
Punkty z reakcji
8
Punkty
18
Wiek
32
Lokalizacja
Rzeszów
Strona internetowa
hubi1.soup.io
No właśnie sprawa latarki też mi migła przed oczyma. I to jest takie wielkie halo, nie wiem, gra straciła klimat i nie jest fajna, bo można strzelać i jednocześnie świecić latarką? : D
 

MCaleb

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
317
Punkty z reakcji
3
Punkty
18
Grałem w Dooma 3 tylko chwilę, zaraz po premierze. Irytował mnie wszędobylski cień i mrok, a gra na siłę starała się być straszna wyskakującymi demonami niczym diabełkami z pudełka. Żarty z podczepianą latarką były w tym czasie wszędzie w internecie i nikomu nie podobało się rozwiązanie zaprezentowane w grze. Ba, jednym z najczęściej spotykanych modów był własnie ten dodający latarkę do broni.
W BFG nie grałem, ale skoro załatali ten problem, to zakładam że zrobili to dobrze. Jeżeli miałbym wybierać i teraz zagrać w jedną z nich, wybrałbym wersję poprawioną. Zaznaczam przy tym, że nie patrzyłem na żadne porównania obu wersji.
 

Leeter

Użytkownik
Dołączył
12 Styczeń 2017
Wiadomości
85
Punkty z reakcji
5
Punkty
8
Lokalizacja
Sypialnia twojej mamy
Przymierzam się do gry w Manhunta 1, ale czytałem/słyszałem różne opinie na temat portu pecetowego. Ponoć lepiej zagrać w wersję na PS2, ile w tym prawdy? Gejpleje nie oddają tych opinii, może ktoś grał w obie wersje? Dodam, że teraz ta gra nie działa na nowszych Windowsach, więc problem wydaje się jeszcze poważniejszy. Kupił mnie soundtrack do tej gry, to teraz podniecony czekam na moment zagrania w to, kiedy najdzie mnie ochota.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top