Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Dokond to wszystko?

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
678
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Od dość dawna zadaję sobie pewne pytanie i chciałbym je w końcu puścić w eter, mianowicie jak to jest na ten moment z forum? Jest jakiś wyznaczony kierunek? Zdawało mi się, że nie, że były podejmowane próby stworzenia czegoś fajnego na poziomie, ale nie wypaliły i stanęło na zwykłym śmieszkowaniu i twoich starych. Najpierw zaczęło mi to zwisać, później na zmianę to bawić, to żenować, ale przywykłem i tylko raz na jakiś czas czytając SB miałem ochotę włożyć sobie kilof w dupę. Ostatnio okazało się jednak, że jest inaczej, i że dwóch pedałów, którzy robią z siebie debili, ale jednak coś tam przynajmniej czasem napiszą w SB, dostało bana za igraszki z adminem.
Wiem że na początku mieliśmy duże aspiracje, aby stworzyć dużo contentu który przyciągnie ciekawe osoby, ale łagodnie mówiąc nie wypaliło, przerosło nas to, rolę błaznów przejęli Inf i Enzo, MC botował, Anal się zabijał, ja pantofliłem, Lenin autyzmował, czasem ktoś jeszcze się dołączył i jakoś się to kręciło.
Szału nie było, bo bywało kilka dni pod rząd bez jakiejkolwiek rozmowy w SB, ale wydaje mi się że teraz jedną rozmowę od drugiej będzie oddzielał okres kilku tygodni, a nie dni.
Dlatego zapytuję: jest jakiś konkretny powód takiego działania i uszczuplania i tak już ubogiej listy użytkowników? Ktoś wpadł na jakiś pomysł rozwoju forum? Szykują się jakieś zmiany? Jeśli tak, to czy można jakoś pomóc? Bo inaczej ostatnia podwójna banicja wygląda słabo - ot MC wrócił z urlopu i wyjebał dwóch paziów za śmieszkowanie, robienie z siebie debili i docinki. Do listy zdarzeń które mnie dziwią dodałbym jeszcze "oficjalną naganę" za moją cipowatą sygnaturę (tak jakby tu papież zaglądał) czy wywalanie tematów takich jak ten. Dla mnie to takie robienie czegoś na siłę - z gówna bata nie ukręcisz. Jeśli nie ma w planach czegoś konkretnego pod względem rozwoju forum to nie widzę w tych działaniach żadnego sensu, pozwólmy się ludziom wyszaleć i wyśmieszkować, a jeśli jest - to dajcie znać, żeby ludzie wiedzieli na co mogą sobie pozwolić, czy śmieszkujemy do woli czy też "trzymamy poziom" bo są jakieś konkretne pomysły, bo jeśli są, to niektórzy na pewno chętnie pomogą w ich wdrażaniu/rozwijaniu.
inb4 płaczesz bo ci moderatora zabrali.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
78
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Pytanie jak najbardziej sensowne, ponieważ, jak piszesz, aspirowaliśmy do nieco większej roli w „społeczeństwie” Stalkera czy też ogólnie pojętej postapokalipytcznej społeczności. Na forum nie ma ruchu – dlaczego? Większość z Was na pewno wie, że dzisiejsze czasy nie sprzyjają rozwojowi forów dyskusyjnych, to grupki na słynnym portalu stały się centrum rozmów. Jednakże istnieją obszary tematyczne, które nie poddają się ww. trendowi. Są to m.in. szeroko pojęte technikalia. Moim zdaniem czytanie artykułów i wypowiadanie się na ich temat na ww. wspomnianym portalu nie jest równe wygodzie, dlatego lepiej odwiedzić znane forum i klepnąć kilka słów.
Missile post_id=1652 time=1503947323 user_id=48 napisał:
łagodnie mówiąc nie wypaliło, przerosło nas to
W 100% masz rację. Przy obecnym rozkładzie dnia, bardzo rzadko mam czas, żeby zająć się forum. Zapewne sprawa wygląda podobnie u Caleba i Lenka. Niektórzy z Was jeszcze studiują, natomiast ja i Caleb codziennie pracujemy, mamy domy, sromy itd., co doprowadza nas do tragicznej utraty czasu i nierzadkiego stanu wkurwienia.
Missile post_id=1652 time=1503947323 user_id=48 napisał:
Dlatego zapytuję: jest jakiś konkretny powód takiego działania i uszczuplania i tak już ubogiej listy użytkowników? Ktoś wpadł na jakiś pomysł rozwoju forum? Szykują się jakieś zmiany? Jeśli tak, to czy można jakoś pomóc? Bo inaczej ostatnia podwójna banicja wygląda słabo - ot MC wrócił z urlopu i wyjebał dwóch paziów za śmieszkowanie, robienie z siebie debili i docinki. Do listy zdarzeń które mnie dziwią dodałbym jeszcze "oficjalną naganę" za moją cipowatą sygnaturę (tak jakby tu papież zaglądał) czy wywalanie tematów takich jak ten. Dla mnie to takie robienie czegoś na siłę - z gówna bata nie ukręcisz. Jeśli nie ma w planach czegoś konkretnego pod względem rozwoju forum to nie widzę w tych działaniach żadnego sensu, pozwólmy się ludziom wyszaleć i wyśmieszkować, a jeśli jest - to dajcie znać, żeby ludzie wiedzieli na co mogą sobie pozwolić, czy śmieszkujemy do woli czy też "trzymamy poziom" bo są jakieś konkretne pomysły, bo jeśli są, to niektórzy na pewno chętnie pomogą w ich wdrażaniu/rozwijaniu.
Strasznie długi cytat, ale postaram się do niego odnieść w całości. Cóż, pytasz o dalsze plany i sensowność decyzji Caleba. To drugie po części wyjaśniłem wcześniej. Owszem, mamy plany, ale są one na razie na etapie dokładnego ustalania - odkąd MC utworzył grupę na Telegramie, idzie nieco szybciej (nope, nie posysam pałki, mówię szczerze). Tylko dzisiaj odjebaliśmy kilka nowych pomysłów. W każdym razie – X-21 przejdzie przemianę, nawet większą, niż kiedyś przeszło ClearSky.pl. Na pewno będziemy społecznością bardziej otwartą na ludzi, z uproszczonymi schematami obsługi forum.
Wracając do sensowności decyzji Caleba – nie mnie oceniać, ale sądzę, że nie zrobił tego bez powodu. Wielokrotne upominanie, szczególnie jeśli nic nie daje, zaczyna być niezmiernie wkurwiające. Zawsze można się odwołać od decyzji, nie jesteśmy z betonu, możemy jeszcze raz sprawę przegadać. Wystarczy złapać nas na jakimś komunikatorze (najlepiej Telegramie) albo tutaj wysrać do nas PW.
Podsumowując – plany są, decyzje mogą zostać zmienione. Co nas wstrzymuje? Czekamy na odpowiedni software i kasę na licencję ;)

Dobra, na razie chyba tyle pierdolenia.
Życzę miłego popołudnia,
Wasz ukochany admin.
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
678
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Skoro plany są - to się nie wpierdalam i rozumiem ostatnie decyzje Caleba. Postaram się też w takim razie sam nie odwalać maniany w międzyczasie. Podzięksy za objaśnienia.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top