Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Diablo III

MCaleb

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
317
Punkty z reakcji
3
Punkty
18
Jeżeli spędzisz kilka lat by osiągnąć jeden cel, to nawet gówno można w tym wypolerować do błysku.

Diablo III.

Ma ktoś? Grał ktoś? Może by ktoś chciał w multi ciupnąć?
Aktualnie jest o tyle dobrze, że wprowadzili sezony, które trwają trzy miesiące i każdy z nich zaczyna nową postać od zera. Dlatego nawet doświadczeni gracze DIII (o ile są tacy) startują z tego samego pułapu co świeżaki.
Osobiście polecam i mógłbym zagrać w coopa do 4 osób.

Nadmienię jeszcze, że do końca stycznia jest dostępny remake całego Diablo I w III. Już tam byłem i było całkiem przyjemnie.
Pisze się ktoś?
Na Battle net można mnie znaleźć pod MCaleb#2865.
 

Rex

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
43
Punkty z reakcji
1
Punkty
8
Mam, czasem gram, ale to jak się bardziej przypomni. Bardzo dobra produkcja, umie przyciągnąć na dłużej i na szczęście poprawiono znacznie żywotność gry dzięki darmowemu contentowi, lepszemu balansowi I WYPIEPRZENIU DOMU AUKCYJNEGO. Ja kupiłem grę ze 3 dni po likwidacji AH, nie żałuję.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top