Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bluetooth w samochodzie

Ropasiak

Użytkownik
Dołączył
8 Styczeń 2017
Wiadomości
89
Punkty z reakcji
5
Punkty
8
Wiek
26
Lokalizacja
Grodzisk Maz
Więc tak - w Beci mam telefon. Myślę, żeby kupić jakiś najtańszy abonament i przekierowywać rozmowy kiedy jestem w aucie na numer w Beci.

Teraz tak:

Co zrobić, żeby Becia miała jakiś nadajnik bluetooth, żeby ustawić w telefonie profil, który uaktywnia się gdy wykryje ten nadajnik i wraca do poprzedniego profilu kiedy straci ten sygnał nadajnika?

1. Czyli zamontować nadajnik bluetooth w samochodzie pod zapłonem. Jaki nadajnik? Kupię coś takiego?
2. Jak skonfigurować tak androida? I, żeby tylko połączenia głosowe tak szły, sms i internet ma być nadal na komórce z androidem.
 

Fred

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
277
Punkty z reakcji
4
Punkty
18
Lokalizacja
Hellhole
Zmień radio w aucie / zmień auto na coś nowszego z radiem, które ogarnia bluetooth i telefon :p
 

Ropasiak

Użytkownik
Dołączył
8 Styczeń 2017
Wiadomości
89
Punkty z reakcji
5
Punkty
8
Wiek
26
Lokalizacja
Grodzisk Maz
Zmiana radia to koło 1000.

No nic, poradziłem sobie tak, że mam widget na ekranie głównym - jedno pyk i mi przekierowuje z telefonu kom na telefon w Beci. Jak wychodzę z samochodu to znowu pyk i nie przekierowuje. Na dłuższe trasy się nada, fabryczny zestaw głośnomówiący daje rade :D
 

Fred

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
277
Punkty z reakcji
4
Punkty
18
Lokalizacja
Hellhole
Oj tam oj tam, stać Cię na BMW, a nie stać cię na radio do niego ? :p Nawiasem mówiąc znajomy mnie namawia na zakup E46 2.0d 150KM ale chyba sobie daruję temat.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top