Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bleach

atikabubu

Użytkownik
Dołączył
27 Styczeń 2017
Wiadomości
53
Punkty z reakcji
1
Punkty
8
Skoro Rakietnyj wyskoczył z Narutardem, to ja dowalę z broadside'a Truskawą i jego bandą autystów.

Przyznać się, kto oglądał Wybielacz i ew. doczytał jak zdechło?
 

hubi1

Użytkownik
Dołączył
23 Styczeń 2017
Wiadomości
238
Punkty z reakcji
8
Punkty
18
Wiek
32
Lokalizacja
Rzeszów
Strona internetowa
hubi1.soup.io
MK0jYmC.jpg
 

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
Zdechło? A co się stao? (właśnie miałam napisać posta o treści "to jeszcze żyje?")
I pomyśleć, że jakieś 10 lat temu chciałam zacząć to oglądać. :p
 

atikabubu

Użytkownik
Dołączył
27 Styczeń 2017
Wiadomości
53
Punkty z reakcji
1
Punkty
8
Z racji, że Bleach był puszczany w paśmie dziennym, to i miał coś takiego jak 'oglądalność'... Miał, w teorii, bo była w pewnym momencie tak chujowa, że po którymś filler arcu zwyczajnie anime zabili nożem #pdk
 

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Próbowałem to ruszyć, przeżyłem jakieś 15-20 odcinków po czym skapitulowałem. Niestety nic mi się nie podobało, ani kreska, ani muzyka, bohaterowie czy fabuła, której w sumie nie zdążyłem do końca ogarnąć bo po prostu nie dałem rady tego dłużej oglądać. Całość była na poziomie fillerów Naruto, nie do przełknięcia dla mnie.
 

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top