Nowinki

Welcome to Laboratorium X-21

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Antywirusy

Missile

Sugar dadd
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
674
Punkty z reakcji
28
Punkty
28
Wiek
124
Lokalizacja
ODDAJCIE FASZYSTOWSKIE ŚWINIE
Strona internetowa
kowekvsapap.ru
Interesuje mnie Wasza opinia na temat antywirusów. Używacie w ogóle? Podobno modne jest nie używanie ich w ogóle, ofc nie dotyczy osób pobierających pliki z ruskich torrentów itp. Jeśli już używacie to jakie, płatne, bezpłatne? Ja osobiście nigdy nie zapłaciłem złotówki za antywirusa, na ten moment mam darmowego AVG w podstawowej wersji, co najmniej rok czasu już nie miałem ani jednego komunikatu o wykrytym wirusie a skany za pomocą SpyDoctor itp nic nie wykrywają, więc zastanawiam się czy nie wywalić tego antywira w cholerę. Zawsze to więcej wolnego ramu, szczególnie że mój laptop pamięta czasy dinozaurów.

Nitka ić, bo nam dział komputerowy leży i umiera.
 

Leeter

Użytkownik
Dołączył
12 Styczeń 2017
Wiadomości
85
Punkty z reakcji
5
Punkty
8
Lokalizacja
Sypialnia twojej mamy
Kiedyś używałem, za czasów Windows XP. Teraz mam Windowsa 8.1 na laptopie i nawet nie myślę o tym, żeby używać jakiegokolwiek programu antywirusowego. Mam system postawiony od prawie 2 lat i nic się złego nie dzieje, a nie jestem nadmiernie paranoiczny w unikaniu dziwnych stron pomijając najbardziej banalne baity, na które łapią się tylko Hindusi. xD
 

atikabubu

Użytkownik
Dołączył
27 Styczeń 2017
Wiadomości
53
Punkty z reakcji
1
Punkty
8
^ What he said. Trzeba być pustostanem inteligencji żeby złapać wirusa w dzisiejszych czasach. Dla ogarniętego człowieka wystarczy zasmarkany Windows Defender, to Grażyny w urzędach potrzebują Avastów i innych ESETów na kiju.
 

afrose

Nowy użytkownik
Dołączył
1 Luty 2017
Wiadomości
6
Punkty z reakcji
0
Punkty
1
Lokalizacja
Słupsk
Aktualnie używam darmowego avasta bardziej z przyzwyczajenia niż dla ochrony. Mam włączoną tylko funkcje osłony danych. Nie wiem czy jest to w ogóle potrzebne czy nie ale jakoś dziwnie się czuje bez ikonki avasta na pasku.
@atikabubu i dla ludzi którzy udostępniają komputery swoim rodzicom ;)
 

Fred

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
277
Punkty z reakcji
4
Punkty
18
Lokalizacja
Hellhole
Ja tam używam płatnego Arcabit Internet Security. Roczna licencja kosztuje mnie 59pln - VAT czyli ~48pln. W pakiecie mam antywirus bazujący na silniku BitDefendera i firewall. Do tego program automatycznie robi backup dokumentów w razie jakiegoś syfa szyfrującego dysk. Jest też ochrona mail i cosik jeszcze o czym nie pamiętam w tej chwili. Po rodzinie zwykle instaluje Avasta Free lub BitDefendera Free.
 

Lenny Weisstein

Użytkownik
Dołączył
28 Grudzień 2016
Wiadomości
348
Punkty z reakcji
12
Punkty
18
Lokalizacja
Cave of the Past
A co to jest antywirus?
Zadał pytanie użytkownik Ubuntu.
Od ponad 4 lat nie martwię się specjalnie użytkowaniem antywirusów. Na komórce i tablecie z Androidem trzymam CM Security. Głównie używam go do czyszczenia zaśmiecających plików, za czasów użytkowania Windy jako głównego systemu używałem w tej roli CCleaner, który antywirusem zdecydowanie nie jest.
Przez 2 tygodnie przez które musiałem używać Win7 jako głównego OS zainstalowałem starą, zaufaną Avirę. Nie sądzę by od tego czasu, czyli kwietnia 2014 była ona aktualizowana.
 

Sölve

Piorun ekipy
Dołączył
27 Grudzień 2016
Wiadomości
1,031
Punkty z reakcji
77
Punkty
48
Lokalizacja
Brokilon
Od szeregu lat nie używam. Kiedyś był avast, ale te czasy minęły. Z Windowsa korzystał bardzo mało, raczej nie instaluję programów typu DOWLOADEVERYTHING.exe, więc nie obawiam się wirusów.
 

Lou

Użytkownik
Dołączył
29 Grudzień 2016
Wiadomości
378
Punkty z reakcji
5
Punkty
18
Coś tam się u was zmieniło na tym polu?
Zainstalowałam na próbę Comodo xD, ale jego główna cecha to blokowanie gier i niewinnych programów, a czy blokuje wirusy? Chuj wie.
No ale tak na wszelki wypadek mogę mieć, lel.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top